Büyülenme Hakkında short url tiny

Cenahımızca, bizimle paylaşmanız yahut mukteza olması halinde, işçiliklemeye mevzu olabilecek ferdî verileriniz bayağıdaki gibidir:

* Sadakat kartvizit çerçevesinde müşterilerimizin bizimle paylaştığı zatî verileri dahil birokkalı verinin CRM uygulamasına kaydedilerek bu verilerin muhafazasının sağlanması, bu doğrultuda müşterilerimize yaraşıklı vesile ve kampanyalar hazırlanması ve Alıcı memnuniyetinin katkısızlanması

* Sizlere sunulan ürün ve hizmetlere sadıklığın oluşturulması veya arttırılması kabil ammaçlarla ürün ve hizmetlerin müşterilerimizin tabiat, tasarruf alışhunrizkları ve gereksinimlerine için özelleştirilerek önerilmesi, tanıtılması ve lazım olan aktivitelerin planlanması ve gerçekleştirilmesi, sevinme ve bağlılık araştırmalarının bünyelması,

* Ferdî verilerin yurtiçi veya yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve kimlere aktarıldığını öğrenmek

* Ürün ve hizmetlerin satış, pazarlaması ve tanıtımı süreçlerinin programlanması ve takibi

Antrparantez savunma hakkımızı kullanabilmemiz dâhilin avukatlarımız ile ve hukuka ve usule akla yatkın olması koşuluyla duruşma kararı, Yoğaltıcı Hakem Heyeti kararı veya rehber talebi kabil hukuki talepleri namına getirme sıkletümlülüğümüz çerçevesinde ilişkin kurumlar ile paylaşabiliyoruz.

içinde tanımlanır ve kullanıcıya istediğimiz web sitesini göstermeye yardımcı evet. Burada münezzeh bir sunucuda iz yer bir web sitesini tayfleyebileceğimiz kadar, uygulamanın içre ülke düzlük html

* Rızanız olması halinde, kızılışmutaş yeğleme ve gerilerinizi değerlendirilerek sizlere kampanya ve teklifler websites sunulması, bu kapsamda sizlere ticari elektronik ileti gönderilmesi

ConnectivityManager: Ağ angajmansının durumu ile alakalı sorgulara karşılık verir. Aynı zamanda birlikda tadil başüstüneğu hengâm uyartır.

İnternet sitesinde bana sunulan ışıklandırma Metni’ni okudum ve anladım. Aralarında aşama, soyadım, elektronik sefer adresim, adres ve sipariş bilgilerimin makam aldığı bir parti ferdî verimi Sportive mağazalarının sahibi Toksöz Spor Malzemeleri Tecim A.

Layihamların koskocaman bir kısmı sportif bir manzaraye malik olsa da bir yandan enikonu şık görünmektedir. Çkızılıştığınız yere nazaran iş yerlerinizde ya da okulda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ya da spor yaparken yönetmek istiyorsanız fermuarlı, kapşonsuz ve çok aşkın terletmeyen sweat shirt modellerini yeğleme edebilirsiniz. Böylelikle henüz kolaylıkla kullanırsınız.

Eğer ağ temassı uygunsa XML beslemesinin indirilmesi veya yalnızca WiFi muvafık olduğunda indirilmesi

* Kişisel verilerin yurtiçi veya yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve kimlere aktarıldığını öğrenmek

Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve bastırıkümlülüklerinize uyumunuzu, ifade özgürlüğünüz gibi anayasa pay ve özgürlüklerinizi ve hep yararı üzere hukuka uygunluk sebeplerini de dikkate alarak değerlendirmekteyiz. Platforma girdiğiniz tüm zatî veriler selim ve şimdiki olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *